REZULTATI MEĐUNARODNOG BALETNOG NATJECANJA SLAVENSKA PRIX 2024

REZULTATI MEĐUNARODNOG BALETNOG NATJECANJA SLAVENSKA PRIX 2024

INTERNATIONAL BALLET COMPETITION SLAVENSKA PRIX 2024

ZAGREB, July 4, 2024

REZULTATI / RESULTS

POSEBNO PRIZNANJE CARLOTTA GRISI za mladi talent /

SPECIAL ACKNOWLEDGEMENT CARLOTTA GRISI for young talent

MARIJA ŠČEK

LENA DE ANDREA LADIŠIĆ

PRIZNANJE ZA DOPRINOS NATJECANJU / ACKNOWLEDGEMENT FOR CONTRIBUTION TO THE COMPETITION

BALET HNK U ZAGREBU / BALLET OF THE CNT IN ZAGREB

PRIZNANJE ZA UMJETNIČKI DOJAM / ACKNOWLEDGEMENT FOR ARTISTIC IMPRESSION

ELIZABETH ANDERSON

PRIZNANJE ZA KOREOGRAFSKO STVARALAŠTVO / ACKNOWLEDGEMENT FOR CHOREOGRAPHIC WORK

TAKUYA SUMITOMO

POSEBNA NAGRADA predsjednice žirija dr. Simone Noje Nebyle

Poziv na EUROPEAN GRAND BALLET PRIX natjecanje u Beču s bonusom od 200,00 Eura

KOSTA SPILKUCIĆ

POSEBNA NAGRADA HDPBU / SPECIAL AWARD OF THE CROATIAN SOCIETY OF PROFESSIONAL BALLET ARTISTS

Ljetni seminar na Mađarskoj plesnoj akademiji

IRINA BABIĆ

NAJA KAPUN

VERA KREITMEYER

JUNIORSKA KATEGORIJA / JUNIOR CATEGORY

BRONČANE MEDALJE / BRONZE MEDALS

SOFIJA BLAŽIĆ (Srbija / Serbia)

SARA ŠARIĆ (Hrvatska / Croatia)

SREBRNA MEDALJA / SILVER MEDAL

ANTONIJA ATANASOVA (Sjeverna Makedonija / North Macedonia)

ZLATNA MEDALJA / GOLD MEDAL

GRETA HRESTAK (Hrvatska / Croatia)

JANA KEPESKA (Sjeverna Makedonija / North Macedonia)

SOFIA RUTOVA (Slovačka / Slovakia)

SENIORSKA KATEGORIJA / SENIOR CATEGORY

BRONČANE MEDALJE / BRONZE MEDALS

SETH CLARK (Velika Britanija / Great Britain)

ANDREA PODDA (Italija / Italy)

MAKEELY FOSTER (Australija /Australia)

LEDA ŠEPAROVIĆ ( Hrvatska / Croatia)

KLARA STRMČNIK (Slovenija / Slovenia)

SREBRNE MEDALJE / SILVER MEDALS

OLEKSANDRA PANCHENKO (Ukrajina / Ukraine)

PAVIL SAVIN (Rusija / Russia)

HINAKO SHINZAKI ( Japan)

ANNA LETIZIA JOLY (Italija / Italy)

MANCA STRMČNIK (Slovenija / Slovenia)

ZLATNE MEDALJE / GOLD MEDALS

DIANA LAURA MONTES MOTA (Meksiko/ Mexico)

MARIO CHARLO SOBRINO (Španjolska / Spain)

GRAND PRIX SLAVENSKA

RIZUMU TANAKA

YUHO YOSHIOKA